Vyhlídka Máj

Typ: Pěší trasa Vzdálenost: 2.0 km Obtížnost: Snadná Převýšení: 62 m Hodnocení: 60/5

Orlík - Slapy, Česká Republika

Vyhlídka Máj

Výchozím bodem, pro krátkou procházku k vyhlídce Máj, jsme zvolili neplacené parkoviště u Teletína. Od parkoviště se vydáte po silnici směrem od vesnice Teletín. Zhruba za 100 metrů odbočte doleva a následně znovu vlevo na louku. 

Po louce pokračujte po vyjetých kolejích a v lesíku znovu rovně. Za chvilku dojdete k vyhlídce. U vyhlídky si dejte velký pozor kam šlapete, místy je to tam opravdu nebezpečné. Pohled dolů z kraje skály nedoporučujeme lidem trpící na strach z výšek. 

Zpět z vyhlídky se vraťte stejnou cestou zpět k autu.

 

  • Parkoviště Teletín

  • Vyhlídka Máj

Poznámka: Kliknutím na ikonku Vám bude zobrazena trasa.

  • Parkoviště Teletín Parkoviště Teletín

    Od parkoviště se vydejte směrem od vesnice Teletín. Za cca 100 metrů odbočte doleva a následně znovu doleva. 

    Otevřeno: Vstupné: Zdarma

Přesměrování na booking.comJuniorcamp Nová Živohošť

Juniorcamp Nová Živohošť se nachází ve středočeské obci Křečovice, 17 km od Tábora, 37 km od Prahy a 42 km od Tábora. Nabízí dětské hřiště, zázemí pro vodní sporty a Wi-Fi zdarma.

Juniorcamp Nová Živohošť zahrnuje terasu, restauraci a bar. Více informací zde

 

 


Přesměrování na booking.comCountry house - Slapy/Pazderny

Prázdninový dům Country house - Slapy/Pazderny se nachází ve Žďáru, 42 km od Prahy, a nabízí ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Součástí domu je kuchyň se sporákem a chladničkou, TV i koupelna s vanou nebo sprchou. Více informací zde

Cena od: 1 297 Kč

 


Přesměrování na booking.comApartment U Lochů

Tento apartmán se nachází v obci Kňovičky, 45 km od Prahy a nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště.

Součástí Apartmánu U Lochů je kuchyň s myčkou a sporákem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Více informací zde

Cena od: 636 Kč

 


Přesměrování na booking.comApartmá u Hovorků

Apartmá u Hovorků se nachází v obci Županovice na břehu Slapské přehrady. V apartmá jsou TV, kuchyňské potřeby, mikrovlnná trouba a chladnička, posezení a koupelna se sprchovým koutem a vanou.

Apartmá u Hovorků pro pohodlí hostů také poskytuje gril. Během pobytu mohou hosté podnikat výlety na kole nebo pěšky. Wi-Fi připojení k internetu je k dispozici zdarma. Hosté ubytovaní v Apartmá u Hovorků mohou na místě parkovat na neplaceném parkovišti. Více informací zde

Cena od: 2 162 Kč

 


Přesměrování na booking.comPenzion Vltavanka

Toto ubytování se nachází 1 minutu chůze od pláže. Tento penzion s restaurací se nachází na travnatých svazích jihočeské obce Županovice a nabízí výhledy na vodní nádrž Slapy. Všechny pokoje jsou prostorné a mají vlastní koupelnu. Wi-Fi i parkoviště jsou k dispozici zdarma.

Pouhých 50 metrů od ubytovacího zařízení Vltavanka - Restaurace a Penzion se na břehu přehrady nachází volejbalové hřiště. Do okolních lesů se hosté mohou vydat na procházku, projížďku na kolech nebo za sběrem hub. Více informací zde

 

 


Přesměrování na booking.comHotel Hladina ***

Hotel Hladina se nachází ve středočeské obci Nebřich. Nabízí gril, soukromý úsek pláže, sluneční terasu, saunu, restauraci zajišťující stravování i soukromé neplacené parkoviště.

Některé pokoje mají posezení, kde můžete relaxovat po náročném dni. Standardem je i vlastní koupelna. Hotel Hladina poskytuje bezplatné Wi-Fi. Více informací zde

 

 


Přesměrování na booking.comPenzion Kamejk

Penzion Kamejk se nachází na pravém řeku Vltavy v Kamýku nad Vltavou ve Středočeském kraji a nabízí dětské hřiště. Na místě je sezónní restaurace a hosté si mohou vychutnat malebný výhled. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Všech 7 pokojů má TV s plochou obrazovkou a českými programy a malou lednici. K dispozici je vlastní koupelna s fénem. Některé pokoje poskytují výhled na bazén nebo do zahrady. Více informací zde

Cena od: 757

 


TOPlist
Neustále přidáváme trasy