Borová Lada, Svinná Lada, Šindlov

Typ: Běžky Vzdálenost: 8.8 km Obtížnost: Střední Převýšení: 69 m Hodnocení: 60/5

Výlety Šumava, Česká Republika

Borová Lada, Svinná Lada, Šindlov

Z parkoviště se vydejte doprava směrem na Svinnou Ladu. Za informačním střediskem poběžíte do mírného kopce a pak celkem v pohodě doběhnete k rozcestí Pod Zvěřínem. Zde přejdete přes silnici a pokračujete vpravo.

 

 

Za chvilku vás čeká krátký strmější sjezd do lesa. Pozor s dětmi. Za lesem vyběhnete krátké stoupání a jste na Šindlově. Zde pokračujte opět vpravo přes silnici. Zbytek trasy na Borovou Ladu je naprostá pohoda. V závěru minete Soví voliéry a jste u parkoviště. Samozřejmě můžete běžet i opačným směrem, ovšem krátký sjezd od Šindlova do lesa je stejný jako z opačného směru. 

Itinerář

  1. Svinná Lada (863 m) - Parkoviště II.
  2. Pod Zvěřínem (4,25 km) - Zastávka autobusu
  3. Šindlov (5,38 km) - Parkoviště III.

Předpověd počasí

Ubytování

Vinařova chalupa

Vinařova ChalupaVinařova chalupa se nachází v Borové Ladě. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. V chalupě je kuchyň s myčkou a koupelna s toaletními potřebami zdarma a fénem. K dispozici je i TV s plochou obrazovkou. Vinařova chalupa má také saunu. Více..

Cena (12 os., celá chalupa/7nocí): 35 175 Kč


Apartmán u Hovorků

Apartmán u HovorkůApartmán u Hovorků nabízí ubytování v Borové Ladě, 47 km od Pasova. Budova stojí 42 km od obce Bodenmais a poskytuje bezplatné parkování. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou. Nechybí ani TV a DVD přehrávač. Okolí je oblíbenou lyžařskou oblastí a na místě si můžete pronajmout lyže a jízdní kola. Více..

Cena (4 os./7nocí): 10 401 Kč 


Šumava Inn (Kvilda)

Šumava InnŠumava Inn se nachází v centru Kvildy, pouhých 200 metrů od sjezdovek a nabízí restauraci a lázně se saunou, posilovnou a vířivkou. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Objekt je vzdálený asi 10 km od lyžařského střediska Zadov. V bezprostředním okolí jsou běžkařské tratě a místní autobusy staví přímo před vchodem. Na všech pokojích je TV se satelitním příjmem a minibar. Více.. 

Cena (2os/noc): 1 602 Kč 


Chata U Krále Šumavy (Kvilda)

Chata U Krále ŠumavyChata U Krále Šumavy s.r.o. je dostupná na lyžích a má restauraci à la carte, ve které se podávají snídaně. Stojí v Kvildě, nedaleko lyžařského vleku a běžkařských tratí. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Všechny jednotky jsou vybavené kabelovou TV a vlastní koupelnou se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Každý den jsou dostupné služby pokojské. Více..

Cena (2os./noc): od 1 081 Kč

  • Parkoviště Borová Lada (nástupiště)

Fotogalerie

Poznámka: Kliknutím na ikonku Vám bude zobrazena trasa.

  • Parkoviště Borová Lada (nástupiště) Parkoviště Borová Lada (nástupiště)

    Výchozím bodem trasy je placené parkoviště v Borových Ladách. Pokračujte do popisu trasy.

    Otevřeno: Vstupné:
TOPlist
Neustále přidáváme trasy