Borová Lada - nástupní místa do běžeckýh stop

Typ: Běžky Vzdálenost: 9.2 km Obtížnost: Snadná Převýšení: 88 m Hodnocení: 80/5

Výlety Šumava, Česká Republika

Borová Lada - nástupní místa do běžeckýh stop

Veškeré informace naleznete v bodech zájmu. V Borové Ladě v zatáčce se nachází dvě restaurace a samoosbluha s parkovištěm.

Ubytování

Vinařova chalupa

Vinařova ChalupaVinařova chalupa se nachází v Borové Ladě. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. V chalupě je kuchyň s myčkou a koupelna s toaletními potřebami zdarma a fénem. K dispozici je i TV s plochou obrazovkou. Vinařova chalupa má také saunu. Více..

Cena (12 os., celá chalupa/7nocí): 35 175 Kč


Apartmán u Hovorků

Apartmán u HovorkůApartmán u Hovorků nabízí ubytování v Borové Ladě, 47 km od Pasova. Budova stojí 42 km od obce Bodenmais a poskytuje bezplatné parkování. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou. Nechybí ani TV a DVD přehrávač. Okolí je oblíbenou lyžařskou oblastí a na místě si můžete pronajmout lyže a jízdní kola. Více..

Cena (4 os./7nocí): 10 401 Kč 


Šumava Inn (Kvilda)

Šumava InnŠumava Inn se nachází v centru Kvildy, pouhých 200 metrů od sjezdovek a nabízí restauraci a lázně se saunou, posilovnou a vířivkou. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu. Objekt je vzdálený asi 10 km od lyžařského střediska Zadov. V bezprostředním okolí jsou běžkařské tratě a místní autobusy staví přímo před vchodem. Na všech pokojích je TV se satelitním příjmem a minibar. Více.. 

Cena (2os/noc): 1 602 Kč 


Chata U Krále Šumavy (Kvilda)

Chata U Krále ŠumavyChata U Krále Šumavy s.r.o. je dostupná na lyžích a má restauraci à la carte, ve které se podávají snídaně. Stojí v Kvildě, nedaleko lyžařského vleku a běžkařských tratí. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Všechny jednotky jsou vybavené kabelovou TV a vlastní koupelnou se sprchou a toaletními potřebami zdarma. Každý den jsou dostupné služby pokojské. Více..

Cena (2os./noc): od 1 081 Kč

 

 • Parkoviště Borová Lada (nástupiště)

 • Nástupiště do běžecké stopy směr Knížecí Pláně

 • Nástupiště do běžecké stopy Polka

Poznámka: Kliknutím na ikonku Vám bude zobrazena trasa.

 • Parkoviště Borová Lada (nástupiště) Parkoviště Borová Lada (nástupiště)

  Parkoviště se nachází u hlavní silnice mezi poštou a Teplou Vltavou. Do stopy se můžete napojit přímo na parkovišti u parkovacích hodin. Tato stopa vede směrem na Nové Hutě.

  Další nástupní místo naleznete, vydáte-li se do Borové Lady a v zatáčce pokračujete rovně na Knížecí Pláně. Za bytovkami se napojíte na stopy směr Knížecí pláně, Bučina, Kvilda. Z parkoviště ujdete cca 300 m. 

  Borová lada, Svinná Lada, Šindlov

   

  Otevřeno: Vstupné:
  Parkoviště Borová Lada (nástupiště) Parkoviště Borová Lada (nástupiště) Parkoviště Borová Lada (nástupiště)
TOPlist
Neustále přidáváme trasy