O Projektu Výlety na den

Výlety na den jsou průvodcem na cestách všech výletníků, turistů a cyklistů. Portál nabízí množství zajímavých jednodenních výletů po Česku plných turistických cílů, památek a zajímavostí.

Cílem našeho výletního průvodce je nabídnout rodinám, cyklistům i celým skupinám turistů profesionálně, přehledně a moderně zpracované trasy pro realizaci vlastních výletů. Jednotlivé výletní trasy jsou zpracovány formou okruhů, které je možné vytisknout spolu s itinerářem a mapou vzít s sebou na cesty po Čechách. Naše výlety využijete při letní i zimní dovolené, ale i jen tak o víkendu, když budete přemýšlet kam vyrazit a co podniknout.

Proč naše výletní trasy?

  • U nás najdete pouze vybrané trasy, které jsme za Vás předem prošli a projeli
  • Trasy jsou podrobně popsané - odpadá Vám starost s plánováním
  • Trasy si můžete různými způsoby vyexportovat a vzít s sebou na cesty
  • Díky velkému výběru a tomu, že trasy tvoří okruhy, již nepůjdete stejnou cestou a zažijete pokaždé něco nového
  • Ušetřit Vám čas výběrem turistického okruhu na míru 

 

Na našem portále si vyberete nejenom výlety autem, kde vyhledáte příslušné parkoviště a absolvujete okruh pěšky, na kolech, inline, ale i vlakem a autobusem. Zhlédnete hrady, zámky, slatě, jezera, zříceniny, skalní útvary, vyhlídky, místa odkud jsou vidět Alpy, pohádkové okruhy pro děti a jiné. Naleznete zde i námi vyzkoušená ubytovací zařízení, restaurace a další tipy.

 

Spolupráce s fotografy

Jaromír Ouhrabka: www.fotojaromir.cz

David Braunstein: www.braunstein.cz 

- Máš pěkné fotky a chceš se s nimi podělit s návštěvníky portálu VýletyNaDen.cz? Neváhej a kontaktuj nás na email: info@vyletynaden.cz

TOPlist
Neustále přidáváme trasy